Hakkımızda

Karadeniz Panjur, 25 sene Almanya’da yaşayan ve ahşap, alüminyum, PVC olmak üzere her türlü doğrama ve panjur sistemlerini çekirdekten yetişerek öğrenen ve Almanya’da uygulayan Enver Keleş tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

Karadeniz Panjur ilk etapda Almanya’dan almış olduğu bilgi, tecrübe ve kaliteyi birleştirerek alüminyum doğrama ve panjur sistemlerinin imalat ve montajını, PVC doğrama sistemlerinin ise sadece montajını yapmaya başlamıştır.

2000’li yıllarda PVC doğrama sistemlerine yönelik taleplerin artması sonucu Karadeniz Panjur siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede ve en ekonomik koşullarda PVC doğrama sistemlerini sunmak için imalat yapmaya başlamıştır. Karadeniz Panjur sektörde yaptığı kaliteli işlerle yerini almış, bu kalite ve estetiği en ekonomik şekilde sunmak için Alman Kömmerling ve yerli Asaşpen-Veratec PVC doğrama sistemlerini tercih etmiş ve yurtdışı ihracatlarıyla da çok önemli bir adım atmıştır.

Karadeniz Panjur şu anda PVC doğrama, alüminyum doğrama, motorlu panjur, sineklik, duşakabin, çiftcam ve daha birçok sistemi ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.

Karadeniz Panjur kurulduğu günden bu yana gelişen teknolojiye ve değişen müşteri taleplerine en uygun ve en kaliteli şekilde cevap vermeyi ilke edinmiş ve bu üstlendiği görevi başarıyla yerine getirmeye çalışmaktadır.