Kömmerling

Yenilikçi fikirlerle başarıya giden yol

Geniş kapsamlı bir sistem üreticisi olarak KÖMMERLING, yelpazesinde yer alan pencere ve panjur alanındaki çok çeşitli sistemleriyle göze çarpmaktadır.

Geniş olduğu kadar derinlemesine de zengin olan sistemleri, aynı zamanda kişiselleştirmeye de izin veren yaratıcı çözümlerin gerçekleşmesi için baz oluşturur.

İster yüksek cephe pencereleri, ister çok kenarlı tasarımlar, ister çıkma yapılar isterse köşeli ve açılı modeller, KÖMMERLING sistemleri neredeyse sınırsız çözümler sunar.

Bunun dışında Kömmerling markası, PVC plaka sistemleriyle de çeşitli sektörlerde ve kullanım alanlarında öncü konumdadır. Dünya genelinde pazarlanan yüksek kalite ürünleriyle bu ürün grubu da profine içerisinde özel bir yere sahiptir.

Sistem odaklı düşünmek, markanın temel prensiplerindendir. Kömmerling için kalite sadece sistemlerin uyumlu bütünlüğünü değil, Ar-Ge ve tasarımdan üretim ve ekolojik geri dönüşüme kadar her aşamada ürünün ele alınış şeklini de ifade eder.

Kömmerling markası, geleceğin meydan okumalarını, güven, açıklık ve şeffaflık ilkeleri ile karşılarken, bu alandaki öncü ve lider konumunu her defasında yeniden kanıtlamaktadır.

Ürünler

Geniş kapsamlı bir sistem üreticisi olarak KÖMMERLING, yelpazesinde yer alan pencere ve panjur alanındaki çok çeşitli sistemleriyle göze çarpmaktadır. Geniş olduğu kadar derinlemesine de zengin olan sistemleri, aynı zamanda kişiselleştirmeye de izin veren yaratıcı çözümlerin gerçekleşmesi için baz oluşturur.Dünya genelinde pazarlanan yüksek kalite ürünleriyle bu ürün grubu da profine içerisinde özel bir yere sahiptir.

Pencere & Kapı Sistemleri
KÖMMERLING PVC pencere ve kapı sistemleri her yapıya her mimariye uygun ebatlarda tasarlanmıştır.

Sürme Sistemleri
KÖMMERLING sürme sistemleri farklı konseptlerde farklı çözümler sunmaktadır. Kaldırmalı sürme, basit sürme seçenekleri ile geniş açıklıklar sağlayabilirsiniz.

Panjur Sistemleri
Kepenk ve panjur sistemleri işlevsellikleri ile tarzını ortaya koyar ve avantajlarını sergiler.

Renk Seçenekleri

PVC Profil Renkleri:

Lamine Renk/Desen Seçenekleri: