PremiSlide 76

KÖMMERLING PremiSlide 76, sürme fonksiyonunun kanatlı sistemlere ilginç bir alternatif oluşturmasıyla, özellikle bir pencere sistemi olarak kullanıldığında, daha fazla tasarım özgürlüğü sunuyor. Çünkü kanat, içeri doğru açılmak yerine ray üzerinde ilerlerken, ama aynı zamanda tam yalıtım ve güvenlik de sağlarken; modern tasarım konsepti ve bireysel oda konforu için çok daha fazla alan sunuyor. Bu sürme sistemi, sürme kapı, pencere veya  yan giriş kapıları için tamamen yeni olanaklar sunuyor.

PremiSlide 76 teknik olarak mükemmel performans özellikleri sunuyor: Sürme kanatlarda 76 mm genişlik, 158 mm toplam genişlik, profillerde 5 odacıklı konstrüksiyon, çevresel sızdırmaz conta sistemi ve 50 mm kalınlığa kadar modern fonksiyonel cam veya üçlü cam kullanım imkanı.

Isı yalıtımı açısından da PremiSlide 76 etkileyicidir. Standart olarak 1,4 W/(m²K)  Uf değerine sahip olup, 0,70 W/ (m²K)’ye kadar ulaşan Uw değeri ile sürme sistemlerinde ürün sınıfında en iyi enerji değerini elde eder. Dar profil yüzeyi ile mümkün olan en fazla ışık girişi için optimum alan yaratır ve güneş enerji kazanımı arttırarak ısınma masraflarınızı düşürür.

Sürme kanatlarında, özel sürme arabaları ile kanatların yerine oturması yanlara doğru nazikçe bir kayma hareketiyle sağlanır. Bunun yanı sıra KÖMMERLING PremiSlide 76, kanatlar güvenli pozisyondayken de etkin bir boşluk havalandırması sağlar.

PremiSlide 76, klasik beyaz rengin dışında, iç, dış veya her iki yüzü kaplamalı olacak şekilde düz, metalik veya hareli ahşap desenleri ile zevkinize göre şekillendirilebilir.

  • PremiSlide 76, 158 mm kalınlığa sahip yeni ve yenilikçi bir sürme sistemidir.
  • KÖMMERLING 76 AD sistemini temel alır. 
  • Sürme pencere, sürme kapı veya yan giriş kapısı olarak kullanılabilir.
  • Standart termal geçirgenlik katsayısı Uf  1,4 W(m²K) 
  • Üçlü cam uygulaması için 50 mm‘ye kadar cam aralığı
  • Aksesuar sistemleri Siegenia firmasına ait “ECO SLIDE”
  • Hassas ve kontrollü havalandırma fonksiyonu
  • Kolay ve konforlu çalışma

Renk Seçenekleri

PVC Profil Renkleri:

Lamine Renk/Desen Seçenekleri: