K-Vision (Hollanda)

Kömmerling K-Vision Hollanda sistemi size modern pencerenin tüm avantajlarını sunar. 120 mm kasa taban genişliğine sahip beş odacıklı sistem, modern tasarımı ve profillerin kusursuz uyumu ile ayırt edicidir. Fonksiyon, yapısal özellikler ve yalıtım değerlerinden çevresel korumaya kadar mevcut ve geleceğe dönük tüm talepleri karşılamaktadır.

Kömmerling K-Vision Hollanda sistemi yenilikçi tasarımıyla 50 mm kalınlığa kadar özel fonksiyonlu camların kullanımına imkan sağlamaktadır. Yenilikçi ve akılcı çözümler sayesinde hızlı, temiz ve büyük çabalara gerek bırakmayan üretim ve montaj imkanı sunmaktadır.

Sistem, Uf = 1,1 W/(m2 K) ısı yalıtım değerini, standart versiyonda sağlamaktadır. Akıllı sistem tasarımı, ısı ve ses yalıtımını önemli ölçüde artırırken, bütçenize katkı sağlar, huzurlu bir yaşam alanı sunar.

Kömmerling K-Vision Hollanda sisteminde profil görselliğinden renk ve kaplama seçeneklerine kadar, size özel bir seçim yapabilirsiniz. Farklı yüzey seçenekleri, düz kanat, damlalıklı veya yarı damlalıklı kanat seçenekleri ile çok kapsamlı profil seçenekleri mevcuttur. Profiller, beyaz veya kaplamalı olarak seçilebilmekte; kaplamalı olanlar, sadece dış veya iç yüzeye ya da her iki yüzeye de uygulanacak şekilde tercih edilebilmektedir.

Sistemin ekolojik olarak da örnek teşkil ettiği kabul edilmektedir. Dünyanın önemli üreticileri arasında, ilk olarak KÖMMERLING markası, profillerin üretiminde, geri dönüştürülmüş malzemenin yanı sıra, kalsiyum/çinko esaslı “yeşil” stabilizörlü kurşunsuz PVC kullanmıştır. Bu, aynı zamanda KÖMMERLING kullanıcılarına da çevre dostu olmanın güvencesini vermektedir.

  • Standart versiyonda sağlanan Uf = 1,1 W/(m2 K) ısı yalıtım değeri ile enerji giderlerinde yüksek tasarruf
  • Mükemmel ses yalıtımı ile artırılmış yaşam kalitesi
  • Entegre edilebilir emniyet aksesuarları ile hırsızlığa karşı daha fazla güvenlik
  • Sağlam ve hava koşullarına dayanıklı yüzeyleri ile kolay bakım
  • Uzun ömürlü yüksek kalite sayesinde değerinin muhafaza edilmesi
  • En modern tekniklerin sağladığı yüksek kullanım kolaylığı
  • Yalnızca  kalsiyum/çinko esaslı kurşunsuz stabilizatörler ile üretim

Renk Seçenekleri

PVC Profil Renkleri:

Lamine Renk/Desen Seçenekleri: